BV Houten 1

Dames

Bo Kneefel
Marieke Blok-Huijsman
Nicole de Kuyper

Heren

David Noya
Kyle van der Vliet
Jarno Westland

Trainers

Jan Bessems
Frank Kneefel

Trainingstijden

Dinsdag 20:35 – 22:00
Donderdag 20:15 – 21:30

Competitie (4e divisie- afd. 4)

Wedstrijden BV Houten 1
Wedstrijden poule
Standen

BV Houten 2

Dames

Leonie Rietveld
Celeste Greve
Lies Lemckert

Heren

Roel Deckers
Martin van der Zwan
Mark van Gelder
Hylke Peek

Trainers

Jan Bessems                              Frank Kneefel

Trainingstijden

Dinsdag 20:35 – 22:00
Donderdag 20:15 – 21:30

Competitie (4e divisie- afd. 5)

Wedstrijden BV Houten 2
Wedstrijden poule
Standen

BV Houten 3

Dames

Ingrid Hoogerwerf
Claudia Pol                               Rinske Rebel

Heren

Wouter Kil
Lennart Pol
Khang Tran

Trainers

Jan Bessems                              Frank Kneefel

Trainingstijden

Dinsdag 20:35 – 22:00
Donderdag 20:15 – 21:30

Competitie (Hoofdklasse – afd.3)

Wedstrijden Bv Houten 3
Wedstrijden poule
Standen

BV Houten 4

Dames

Sara Holland
Jet Conijn

Heren

Bryan Emde
Minh-An Tran
Roy van Es

Trainers

Jan Bessems                              Frank Kneefel

Trainingstijden

Dinsdag 20:35 – 22.00
Donderdag 20:15 – 21:30

Competitie (1e klasse – afd.3)

Wedstrijden BV Houten 4
Wedstrijden poule
Standen

BV Houten 5

Dames

Ilona Zwambach
Tilja Ansens                                 Alisia Lerrick

Heren

Dennis van Putten                     Mark Lentz
Ical Jilani

Trainers

Jan Bessems
Frank Kneefel

Trainingstijden

Dinsdag 19:15 – 20:35
Donderdag 19:00 – 20:15

Competitie (1e klasse – afd.4)

Wedstrijden Bv Houten 5
Wedstrijden poule
Standen

BV Houten 6

Dames

Danique Jens
Dina Lerrick

Heren

Casper Juijn
Rizky Jilani                                   Marc Hensbergen

Trainers

Jan Bessems
Frank Kneefel

Trainingstijden

Dinsdag 19.15 – 20:35
Donderdag 19:00 – 20:15

Competitie (2e klasse – afd.3)

Wedstrijden BV Houten 6
Wedstrijden poule
Standen

BV Houten 7

Dames

Inez de Kraker
Maria van Alfen

Heren

Wilco van Houwelingen
Kiran Asha                                   Arwin Rasoeli

Trainers

Jan Bessems
Frank Kneefel

Trainingstijden

Dinsdag 19.15 – 20.35
Donderdag 19:00 – 20:15

Competitie (2e klasse – afd.4)

Wedstrijden BV Houten 7
Wedstrijden poule
Standen

BV Houten 8

Dames

Natasja Hijweegen
Eline Koopmans                   Ingeborg van Zomeren

Heren

Douwe de Goede
David Scheers                                 Michel Coltof

Trainers

Jan Bessems
Frank Kneefel

Trainingstijden

Woensdag 20:15 – 21:30

Competitie (3e klasse – afd.4)

Wedstrijden BV Houten 8
Wedstrijden poule
Standen

Najaar 1

Dames

 

Heren

 

Trainer

Jan Bessems

Competitie (Poule )

Wedstrijden BV Houten najaar 1
Wedstrijden poule
Standen

Najaar 2

Dames

 

Heren

 

Trainer

Jan Bessems

Competitie (Poule )

Wedstrijden BV Houten najaar 2
Wedstrijden poule
Standen